Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET

Podziel się

Jesteś weterynarzem, technikiem weterynarii lub prowadzisz przychodnię dla zwierząt? Chcesz być na bieżąco z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w leczeniu zwierząt? Odwiedź pierwsze na Lubelszczyźnie Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET, które odbędą się w dniach 2-3 marca 2024 roku w Targach Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Nowość w Lublinie - Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET

 

Nowoczesne technologie, trendy w dziedzinie medycyny weterynaryjnej, prezentacje najnowszych sprzętów czy wymiana cennych doświadczeń pomiędzy praktykami. Właśnie tak kształtuje się zupełnie nowe wydarzenie w Targach Lublin. Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET to miejsce integrujące środowisko lekarzy weterynarii oraz producentów i dostawców usług dla klinik, lecznic oraz gabinetów weterynaryjnych świadczących pomoc dla małych i dużych zwierząt domowych, zwierząt futerkowych, egzotycznych oraz ptactwa.

Uczestnictwo w Targach pozwala nie tylko na doskonalenie kwalifikacji zawodowych, ale także daje niepowtarzalną możliwość testowania najnowszego sprzętu. Uczestnicy targów biorą udział w pokazach nowoczesnych technologii oraz mają możliwość otrzymania targowych rabatów i promocji. Targi LUBWET to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz wymiany cennych doświadczeń z profesjonalistami z branży.

 

Dołącz do LUBWET

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy lekarzy weterynarii, kadrę naukową, średni personel medyczny, pracowników inspekcji weterynaryjnej, przedstawicieli ogrodów zoologicznych, dystrybutorów środków farmaceutycznych oraz studentów weterynarii i uczniów techników.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny po rejestracji na platformie ToBilet, bądź na miejscu w dniu wydarzenia.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i nawiązać wartościowe kontakty w branży weterynaryjnej.

 

Nauka dla dobra zwierząt

Wydarzeniem towarzyszącym Targom Medycyny Weterynaryjnej LUBWET będzie Kongres – Medycyna i anestezjologia kotów. Podczas sesji naukowych wykłady i warsztaty poprowadzą znakomici naukowcy, lekarze praktycy oraz przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu. Głównym tematem wystąpień konferencyjnych będą zagadnienia z zakresu medycyny i anestezjologii kotów. Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie internetowej wydarzenia. Do uczestnictwa w kongresie zostali zaproszeni nie tylko doświadczeni lekarze weterynarii, ale także studenci kół naukowych z uczelni kształcących przyszłych lekarzy weterynarii.

 

Targi Medycyny Weterynaryjnej LUBWET

2-3 marca 2024 | sobota 9:00-17:00, niedziela 9:00-16:00 |Targi Lublin | ul. Dworcowa 11 Lublin

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: https://lubwet.targi.lublin.pl/pl

 

 

Rejestracja na Targi LUBWET Rejestracja na Konferencję