Terenowe Targi Ochrony Granic "GRANICE" oraz Terenowe Targi 112

Podziel się

W dniach 18-19 czerwca 2024 roku w Centrum Lotniczym Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Depułtyczach Kólewskich - odbędą się Terenowe Targi Ochrony Granic „GRANICE” oraz Terenowe Targi 112.

Terenowe Targi Ochrony Granic „GRANICE” to jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone różnym aspektom ochrony granic oraz prezentacji formacji stojących na straży polskiej granicy. Przed nami VII edycja wydarzenia, podczas której głównym tematem będą targi sprzętu i technologii stosowanych do ochrony granic, ich praktyczne pokazy odbywające się na trzech arenach wydarzenia (lotnisko, akwen wody, strzelnica) oraz spotkania producentów z funkcjonariuszami formacji granicznych. 

 

W tym samym czasie odbędą się TERENOWE TARGI 112. To nowe wydarzenie Targów Lublin S.A. powstałe na bazie Terenowych Targów Ochrony Granic „GRANICE”.

Terenowy charakter wydarzenia i nieograniczone możliwości prezentacji wystawianego sprzętu w działaniu zagwarantowały targom GRANICE sukces i stworzyły możliwości do poszerzenia oferty wystawienniczej o RATOWNICTWO.

Wzorem GRANIC, w TERENOWYCH TARGACH 112 stawiamy na wystawę sprzętu, spotkania wystawców z przyszłymi użytkownikami prezentowanego sprzętu, a przede wszystkim na pokazy terenowe – czemu sprzyja miejsce wydarzenia – Centrum Lotnicze Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Chełmie.

 

Wydarzenie ma charakter zamknięty dla publiczności i jest przeznaczone wyłącznie dla funkcjonariuszy, urzędników oraz osób profesjonalnie związanych z zagadnieniami ratownictwa, zarządzania kryzysowego oraz ochrony granic.