Wystartowała sprzedaż biletów na V Międzynardową Wystawę Psów Rasowych!

Podziel się

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie już tuż tuż, i mamy dla Was garść powodów, dlaczego nie możecie tego przegapić.

Przez dwa dni, 9-10 grudnia, Lublin stanie się rajem dla miłośników czworonogów i tych, którzy doceniają różnorodność ras psów. Na terenie wystawy zobaczycie ponad 2000 psów reprezentujących aż 230 różnych ras, które należą do wszystkich 10 grup FCI. To prawdziwy przegląd piękna i charakterów tych niesamowitych zwierząt.

Co sprawia, że ta wystawa jest wyjątkowa? Przede wszystkim, psy z całego świata przyjadą tu, do Lublina, by wziąć udział w tym prestiżowym wydarzeniu. Sędziowie z Polski i zagranicy ocenią występujące psy, a konkurencja będzie zacięta, ponieważ każdy z nich jest mistrzem swojej rasy.

Na wystawie zobaczycie wiele różnych grup rasowych, począwszy od owczarek i psów pasterskich, przez pinczery, sznaucery i molosy, aż po teriery, jamniki, szpice i psy pierwotne. Będą także psy gończe, wyżły, retrievery, spaniele, charty, psy dowodne oraz te, które są idealnymi towarzyszami życia. To okazja, by przyjrzeć się różnorodności i urokowi każdej z tych ras.

Jednak to nie koniec! Na Wystawie nie zabraknie również ras nieuznanych przez FCI, takich jak biewer yorkshire terrier, akbasz, buldog amerykański, catahoula leopard dog, toy fox terrier, moskiewski stróżujący, lankashire heeler, tamaskan dog, owczarek wschodnioeuropejski. To świetna okazja, by poznać i zrozumieć te mniej popularne, ale równie fascynujące rasy.

Dodatkowo, Wystawa w Lublinie to jedyna okazja na obejrzenie wielu ras, które są rzadko spotykane w Polsce. To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę o różnorodności ras i odkryć nowe ulubione, takie jak pinczer austriacki, irlandzki spaniel dowodny, bedlington terier, nagi pies peruwiański, azawakh, field spaniel, tai ridgeback, hokkaido, spaniel pikardyjski i bretoński, cirneco del etna, pies faraona, curly coated retriever czy border terier.

Oprócz samej wystawy, czekają na Was stoiska wystawców, gdzie znajdziecie także karmę i akcesoria dla Waszych pupili, by zadbać o ich zdrowie i dobrostan.

Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie to nie tylko okazja do podziwiania piękna różnych ras, ale także doskonała zabawa i nauka dla całej rodziny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia tego wyjątkowego wydarzenia i podziwiania tych wspaniałych zwierząt! To będzie wyjątkowy weekend pełen niesamowitych psich historii i uroku różnorodności ras. Nie możecie tego przegapić! 🐶🐾🏆

📅 Data: 9-10 grudnia 2023
🕒 Godzina: 10-17
🏟️ Miejsce: Targi Lublin, ul. Dworcowa 11

Nie możecie przegapić tego wyjątkowego wydarzenia! Bilety są już dostępne, więc nie zwlekajcie z zakupem. 🎟️

CENY BILETÓW:

  • normalny - 40 zł
  • ulgowy - 20 zł

Bilet ulgowy - przysługuje dzieciom w wieku od 3 - 6 lat, uczniom oraz emerytom i rencistom - obowiązuje ważna legitymacja. Nie przysługuje studentom.

Osoby dorosłe ze znacznym stopniem niepełnosprawności – wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności).

Dzieci niepełnosprawne do 18 roku życia - wstęp bezpłatny (na podstawie ważnej legitymacji osoby niepełnosprawnej lub orzeczenia o niepełnosprawności). Opiekun dziecka niepełnosprawnego - bilet ulgowy.

Opiekun osoby ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz opiekun dziecka niepełnosprawnego– bilet ulgowy.

Dzieci poniżej 3 roku życia – wstęp bezpłatny

>>>KLIKNIJ I KUP BILET<<<

Zapraszamy Was do spędzenia fantastycznego dnia w towarzystwie pięknych psów rasowych. Niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi hodowcami czy zwyczajnymi miłośnikami zwierząt, ta wystawa jest dla Was!