XVII Targi Edukacyjne 2024 Lublin – Twoja przyszłość zaczyna się tutaj!

Podziel się

W dniach 21-22 marca 2024 Targi Lublin przemienią się w centrum edukacyjnych możliwości dla młodych ludzi, planujących swoją przyszłość.

XVII Targi Edukacyjne 2024 to niepowtarzalna okazja do podjęcia decyzji o wyborze szkoły i kierunku studiów. Przygotuj się na bezpośredni kontakt z przedstawicielami ponad 100 placówek edukacyjnych z regionu lubelskiego oraz ważnych ośrodków edukacyjnych w Polsce.

🚀Co czeka na Ciebie podczas Targów Edukacyjnych 2024?

Konkurs "Prawo Jazdy Za Darmo":
Marzysz o własnym samochodzie? Weź udział w konkursie, gdzie możesz wygrać darmowy kurs na prawo jazdy kat. B i zrealizować swoje marzenie o własnych czterech kółkach. Konkurs odnajdziesz na naszym wydarzeniu na FB

Strefa Kariery:
Odwiedź stoiska ponad 100 wystawców, reprezentujących szkoły średnie, wyższe oraz instytucje edukacyjne i przyszłych pracodawców. Oferta skierowana głównie do ósmoklasistów i maturzystów, ale również dla wszystkich pragnących podnieść swoje kwalifikacje.

 

Lubelska Strefa Zawodów:
Zanurz się w interaktywnej przestrzeni, gdzie prezentacje zajęć praktycznych pozwolą Ci poznać środowisko pracy i specyfikę różnych zawodów. Przeżyj pokazy i próby pracy, aby skonfrontować swoje predyspozycje i wyobrażenia.

Scena Talentów:
Dla młodych artystów, pasjonatów muzyki, tańca i sztuk wizualnych. Ta pulsująca życiem przestrzeń oferuje niezapomniane wrażenia i inspirujące występy. Przyjdź, kibicuj młodym talentom, które być może już jutro staną się naszymi lokalnymi gwiazdami!

Nie przegap tej niezwykłej okazji, aby kształtować swoją edukacyjną przyszłość i zbierać inspiracje na kolejne lata. Zapraszamy do Targów Lublin w dniach 21-22 marca. To wydarzenie, które może zmienić Twoje życie!

Więcej informacji odnajdziesz na https://edukacja.targi.lublin.pl/pl

Data: 21-22 marca 2024
Godziny: czwartek: 9.00 - 16.00; piątek: 9.00 - 15.00
Miejsce: Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11

🎟️Wstęp bezpłatny.