Zapraszamy na największe Targi Ślubne w regionie!

Podziel się

Planujesz ślub i wesele? Koniecznie odwiedź Targi Ślubne ONA&ON 2023!

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, obrączki i dodatkowe atrakcje – łącznie blisko 100 wystawców zaprezentuje się na Targach Ślubnych ONA&ON. Już 18 i 19 listopada hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji  ślubnych na sezon 2024, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami – do wygrania będzie m.in. suknia ślubna i garnitur.

Kompleksowa oferta oraz liczne rabaty

Dwudniowe Targi ONA&ON to doskonała okazja do sfinalizowania wszystkich spraw związanych z organizacją wesela. Na targach zaprezentuje się blisko 100 wystawców, wśród nich: sale weselne, suknie ślubne i wieczorowe,  konfekcja męska, kwiaty oraz biżuteria. Pojawi się cała gama usług weselnych – wedding plannerów, fotografów, filmowców, kwiaciarni, cukierni, barmanów, wizażystów, atrakcji weselnych, firm dekoratorskich, muzyków, szkoły tańca, a nawet auta do ślubu. Narzeczeni, biorący udział w wydarzeniu mogą liczyć na wyjątkowe rabaty. Wielu wystawców z tej okazji przygotowuje oferty specjalne.

Widowiskowe pokazy mody i najnowsze trendy

W hali targowej zorganizowana będzie specjalna przestrzeń pokazowa. Na wybiegu odbywać się będą pokazy ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2024. W nadchodzącym sezonie wciąż modna będzie klasyka, opadające rękawki, kaskady falban oraz misterne i romantyczne koronki, występujące często w połączeniu z tiulem. Modny Pan Młody może wybrać klasyczną czerń  lub granat, który jest wciąż na topie. Coraz większą popularnością cieszą się również garnitury w dość nietypowych kolorach, jak bordo i butelkowa zieleń. W ślubnych dekoracjach dominuje stonowana paleta kolorów,  wkrada się błękit, a także odcienie mięty. Nie zabraknie również mocniejszych akcentów jak np. bordo, malachit czy złoto.

Do wygrania SUKNIA ŚLUBNA I GARNITUR

Podczas wydarzenia odbędzie się konkurs, w którym do wygrania będzie suknia ślubna i garnitur! Nasi wystawcy również przygotowali dla zwiedzających liczne rabaty oraz konkursy, w  których będzie można wziąć udział tylko podczas targów.

Targi Ślubne ONA&ON 2023

18 listopada (sobota) – godz. 10:00 – 17:00

19 listopada (niedziela) – godz. 10:00 – 17:00

Targi Lublin S.A., ul. Dworcowa 11, hala A

Wstęp:

Bilety do nabycia w sprzedaży online oraz w kasach stacjonarnych podczas wydarzenia.

Cena biletu: 20 zł

SPRZEDAŻ INTERNETOWA:

https://tobilet.pl/targi-slubne-ona-on-2023.html

 

strona www: onaon.targi.lublin.pl,

fb:  facebook.com/targionaion

ig: instagram.com/targislubnelublin/

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku!