Zarejestruj się na Targi ENERGETICS 2024

Podziel się

Weź udział w XV jubileuszowej edycji Targów Energetycznych ENERGETICS, która odbędzie się w dniach 19-21 listopada 2024 roku.

W dniach 19-21 listopada 2024 roku w Targach Lublin odbędzie się jubileuszowa XV edycja Targów ENERGETICS. Już dziś zarejestruj się na wydarzenie za pośrednictwem platformy internetowej ToBilet.pl

 

 

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych w Polsce spotkań przedstawicieli sektora energetycznego. Istotą wydarzenia jest prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego oraz wymiana doświadczeń przez specjalistów z całej Polski i zagranicy.

Ekspozycja targowa obejmuje ofertę zarówno firm o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych) oraz indywidualnych przedsiębiorców. Skupiamy firmy z obszaru: wytwarzania, przesyłu i rozdziału energii elektrycznej oraz cieplnej, elektrotechniki oraz elektroniki przemysłowej, automatyki elektroenergetycznej czy budownictwa energetycznego. Wśród naszych wystawców znajdują się dostawcy przemysłowych systemów IT, urządzeń (pojazdów) do transportu, inteligentnych sieci energetycznych, energetyki alternatywnej i odnawialnej czy elektromobilności.

ENERGETICS to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy ważne dla branży energetycznej. Jednym z kluczowych wydarzeń towarzyszących Targom jest Forum Dystrybutorów Energii, które stanowi platformę do dyskusji na temat wyzwań jakie czekają energetykę.

 

Zasady wstępu:

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji.

 

 

Targi Energetyczne ENERGETICS | 19-21 listopada 2024 r.

  • 19 listopada | godz. 9.00 – 17.00
  • 20 listopada | godz. 9.00 – 17.00
  • 21 listopada | godz. 9.00 – 15.00

 

Więcej aktualności na temat XV edycji wydarzenia znajdziesz na stronie Targów Energetycznych ENERGETICS