Mini sesje świąteczne

09.11.2021 10:50:51

Podziel się

Zatrzymaj najpiękniejsze chwile z bliskimi!

Idzie zima, a wraz z nią niesamowity świąteczny klimat! Już planujemy zimowe pobyty, w sklepach pojawiają się świąteczne dekoracje, więc jest to idealny czas by zaplanować rodziną sesję w świątecznym klimacie!

Zapraszamy Was bardzo serdecznie na specjalne mini sesje świąteczne z profesjonalnym fotografem! Targi Lublin oraz Migawka KD łączą siły i w specjalnie zaaranżowanym studio w Lublinie przeniesiemy Was w wyjątkowy świąteczny klimat. Poczujecie niesamowitą świąteczną moc, a wyjątkowe ujęcia będą nie tylko rodzinną pamiątką, ale także wyjątkowym prezentem dla Waszych bliskich na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia!

 

 

Z kim mogę przyjść na sesję?

Z kim tylko chcesz! Zabierz swoją rodzinę, bliską Ci osobę, przyjaciółkę, najlepszego kumpla, koleżankę, pupila, a może ulubioną książkę :), ilość pomysłów nieograniczona! To jest Twoja wyjątkowa chwila, więc jesteśmy otwarci na Twoje niesamowite pomysły!

 

Kiedy i gdzie możemy zrobić sesję?

Zdjęcia będziemy robić w drugiej połowie listopada w specjalnie zaaranżowanym studio w Lublinie. Szczegóły ustalimy indywidualnie. Możemy się spotkać na tygodniu w godzinach popołudniowych oraz w weekendy.

 

Podsumowanie

Mini sesja świąteczna to 40 minut sesji we współpracy z profesjonalnym fotografem. Za obiektywem będzie stała nieoceniona Migawka! Otrzymujecie od nas 7 świątecznych ujęć w formacie 15 x 23 cm. Istnieje oczywiście możliwość dokupienia dodatkowych zdjęć. Cena sesji to 250 zł.

 

Gotowe zdjęcia otrzymacie od nas w grudniu. Spokojnie, na pewno zdążymy przed świętami, abyście mogli cieszyć się wyjątkowymi zdjęciami!

 

Zapisy pod nr tel. 661 574 216  lub przez maila foto@targi.lublin.pl

 

Zapraszamy serdecznie Targi Lublin oraz Migawka KD