Powszechny Punkt Szczepień w Lublinie

28.04.2021 09:37:36

Podziel się

Targi Lublin i Grupa MTP zaangażowane w przygotowanie punktu

Narodowy Program Szczepień przeciwko Covid-19 nabiera rozpędu, a Powszechny Punkt Szczepień w Lublinie jest już prawie gotowy. Powstał on we współpracy Miasta Lublin oraz 1 Wojskowym Szpitalem Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie. Targi Lublin oraz Grupa MTP połączymy siły i wzięły czynny udział w przygotowaniach punktu, aby spełniał wszystkie wymogi reżimu sanitarnego.

Punkt będzie działał na terenie lodowiska Icemania - Al. Zygmuntowskie 4. Lokalizacja pozwoli wszystkim mieszkańcom Lublina jak i okolic na swobodne dotarcie na szczepienie, zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu, ponieważ przewidzenia jest duża liczba miejsc parkingowych. Punkt szczepień jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych, a stosowne oznakowanie pozwoli na swobodne poruszanie się po terenie obiektu.

Osoby przebywające w Powszechnym Punkcie Szczepień muszą stosować się do zasad reżimu sanitarnego – zachować dystans społeczny, zasłaniać usta i nos za pomocą maseczki oraz dezynfekować dłonie.