Targi Energetyczne ENERGETICS - odbierz bezpłatną wejściówkę

16.09.2022 15:49:36

Podziel się

Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój bilet.

Targi Energetyczne ENERGETICS to jedno z najważniejszych spotkań branży energetycznej w Polsce. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15 – 17 listopada 2022 roku w Lublinie. Tegoroczna edycja Targów ENERGETICS niesie za sobą zupełnie nowe wyzwania jakie stanęły przed polską energetyką w obliczu zmian geopolitycznych, rynkowych i gospodarczych. 

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Nie zwlekaj i już teraz pobierz swój bilet – wystarczy, że zarejestrujesz się, a my prześlemy na Twój adres mailowy bezpłatną wejściówkę na targi! W celu rejestracji należy wypełnić formularz w formie elektronicznej (kliknij przycisk „zarejestruj się”) lub zarejestrować się w Biurze Targów w trakcie trwania wydarzenia.

 

Dlaczego nie może Cię tu zabraknąć? Spójrz:

  • 200 wystawców – najważniejsze firmy sektora energetycznego 
  • Bogata oferta – premiery, nowości
  • Konferencje, szkolenia, seminaria – podniesienie kwalifikacji i poszerzenie wiedzy 

Targi ENERGETICS to miejsce, które od 2008 roku skupia najważniejsze firmy i koncerny związane z sektorem energetycznym w Polsce. Podczas tragów prezentujemy zarówno najnowsze rozwiązania dedykowane dla energetyki, ale także rozmawiamy o wyzwaniach, problemach i możliwościach rozwoju branży energetycznej. Wydarzenie koncentruje się na kluczowych zagadnieniach, które wpływają zarówno na samą branżę energetyczną jak i funkcjonowanie całej gospodarki.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu dostępne na stronie internetowej: energetics.targi.lublin.pl