Ibis Styles Lublin Stare Miasto

Podziel się

Odkryj lubelskie legendy podczas pobytu w ibis Styles Lublin Stare Miasto. To wyjątkowy hotel położony w centrum, nieopodal Starego Miasta z oryginalnym designem, którego przewodnim motywem są lubelskie legendy.


al. Solidarności 7

20-841 Lublin

e-mail: HA9VO@accor.com
tel. +48 81479 18 88 

www.ibis.com
www.accorhotels.com 

O Twój zdrowy i kolorowy sen zadba komfortowe łóżko Sweet Bed by ibis Syles a w naszej restauracji LEGENDY MIASTA zasmakujesz się w lokalnych specjałach. To miejsce gdzie historia miasta przeplata się z nowoczesnością. Poczuj się jak poszukiwacz skarbów i przygód! Daj się uwieść lubelskim legendom!

Oryginały wystrój 114 pokoi nawiązuje do historii miasta. Dzięki niebadanej aranżacji z łatwością przeniosą Cię do świata legend. Komfortowe i zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół stanowią przestrzeń w której możesz zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń. 

Klimatyczna restauracja LEGENDY MIASTA proponuje bogate menu dań bazujących na produktach regionalnych w nowoczesnym wydaniu. To dobre miejsce na codzienny lunch oraz romantyczną kolację dla dwojga, gdzie menu zmienia się wraz z porami roku.