Targi Obróbki Drewna

LUBDREW

22-24.03.2019, Lublin

Targi Obróbki Drewna LUBDREW to specjalistyczne wydarzenie skierowane do profesjonalistów z branży drzewnej, m.in.: właścicieli i pracowników tartaków, składów drewna, zakładów obróbki drewna, zakładów stolarskich, parkieciarskich, meblarskich.

Szeroki zakres tematyczny pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi  jak: maszyny i urządzenia do obróbki drewna, maszyny i oprogramowanie dla przemysłu tartacznego, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, maszyny i urządzenia dla przemysłu meblarskiego. Profesjonaliści z branży drzewnej będą mogli zapoznać się z nowościami technologicznymi na rynku maszyn i urządzeń, uzyskać informacje odnośnie ich funkcjonowania, a przede wszystkim obejrzeć pracę urządzeń na żywo.

Targi Obróbki Drewna LUBDREW są także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, informacji oraz nawiązania kontaktów biznesowych. Targi co roku skupiają liczne grono branżystów z całego kraju, jak również specjalistów zza wschodniej granicy.

Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub w biurze targów w trakcie wydarzenia.

;