Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych

23-24.11.2018, Lublin

Czy piwo może pachnieć cytrusami, kawą albo dobrą whisky? Oczywiście. Jeśli masz już dosyć piwnej nudy, koniecznie wybierz się na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych.

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych (23-24 listopada) to idealna okazja, żeby poznać jak bogaty jest świat polskiego piwowarstwa. Na największej hali Targów Lublin stanie ok. 30 browarów rzemieślniczych. Każdy z nich przywiezie od kilku do kilkunastu swoich piw! Zwykle za kranami znajdziecie samych piwowarów, którzy chętnie podzielą się wiedzą i wyjaśnią, w jaki sposób powstał dany trunek.

Będziecie mogli wziąć udział w wykładach na temat piwowarstwa domowego, gdzie dowiecie się jak uwarzyć własne piwo, jak je degustować, dobierać szkło i oceniać dany trunek.

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to 2 dni dobrej zabawy i poznawania nowych smaków. Wśród gości pojawią się z browary z całej Polski, zarówno te, które są już pionierami piwnej rewolucji, jak i nowe, które przebojem wdarły się na piwowarski rynek.

Kto powinien przyjść na LTPR? - Zapraszamy nawet tych, którzy nie lubią piwa. Wśród takiej ilości i różnorodności na pewno uda się wybrać coś wyjątkowego i przekonać do tego, że piwo to nie jest nudny napój. Pomogą w tym nasi piwni doradcy, których będzie można spotkać na hali – mówi Jakub Kafel, koordynator imprezy. - A jeśli ktoś zgłodnieje będzie mógł wybrać się do strefy foodtrucków – dodaje.

W ubiegłym roku imprezę odwiedziło 12 tys. osób.

Link do relacji wideo: https://www.youtube.com/watch?v=HpDc7K5URBQ

 

 

;