Targi Producentów Marek Własnych

Private Label Show

17-18.09.2019, Lublin

Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show to nowoczesne Targi business to business dedykowane profesjonalistom z branży marek własnych.

Targi Private Label Show są organizowane z myślą o firmach, które rozwijają lub są zainteresowane rozwinięciem produkcji w segmencie marek własnych (dotyczy to zarówno produktów food oraz non-food). Celem wydarzenia jest prezentacja możliwości polskich i zagranicznych dostawców oraz zaaranżowanie kontaktów handlowych z kupcami reprezentującymi przedsiębiorstwa handlujące markami własnymi.

Producenci działający w branży dóbr szybko zbywalnych (tzw. FMCG) dzięki Targom Producentów Marek Własnych Private Label Show mogą nawiązać bezpośrednie kontakty z przedstawicielami sieci handlowych, hurtownikami lub właścicielami sklepów, którzy poszukują nowych dostawców, chcą rozszerzyć lub zróżnicować swój asortyment.

Na targach swoją ofertę prezentują przedsiębiorstwa wytwarzające artykuły we wszystkich kategoriach produktowych FMCG - począwszy od producentów produktów świeżych i mrożonych, a skończywszy na producentach produktów chemicznych czy przemysłowych.

Formuła Targów Producentów Marek Własnych i Produktów Naturalnych PL Show, na życzenie wystawców, poszerzona została o produkty naturalne i ekologiczne. Rynek produktów eko stale rośnie, na świecie jest jedną z niewielu branż, która od kilkudziesięciu lat permanentnie notuje wzrosty.

Wstęp na Targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji, której można dokonać na stronie internetowej  www.plshow.pl oraz na miejscu podczas trwania wydarzenia.

 

;