Zwierzaki z Zagrody

Zwierzaki z Zagrody

17-18.11.2018, Lublin

Kucyki, króliki, krowy, konie, rozbrykane koziołki, niesforne  kury i osiołek Wiola wystąpią na nietypowej rewii w Targach Lublin. W dniach 17-18 listopada 2018 lubelska hala targowa zamieni się w oszałamiającą zagrodę, w której gościć będą zwierzaki gospodarskie. Gośćmi specjalnymi wydarzenia pn. „Rewia Zwierzaki z Zagrody” będą alpaki, lama Oponka i owce kameruńskie.

Specjalnie na rewię do Lublina przyjadą konie rasy huculskiej, towarzyskie kuce felińskie i szetlandzkie oraz Tinker, który będzie obserwował wszystkich swoim prawym, błękitnym okiem. Wszyscy parzystokopytni goście rewii mają przyjazne usposobienie i są przygotowani do pracy z dziećmi. Niektórzy z nich pomagają nawet w hipoterapii. O tej niestandardowej metodzie rehabilitacji przy pomocy konia, będzie można również porozmawiać z terapeutą z ośrodka hipoterapeutycznego.

 

Wystawa zwierzaków, będzie nie tylko świetną zabawą, ale również okazją do tego, by zrobić coś naprawdę dobrego. Na wydarzeniu pojawią się zwierzęta z zaprzyjaźnionych schronisk oraz Fundacja Na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE. Wszyscy zainteresowani będą mogli wesprzeć zwierzaki finansowo i otrzymać odpowiedzi na pytania dotyczące adopcji pupila. 

 

Rewia Zwierzaków z Zagrody to nie tylko pokaz zwierząt gospodarskich. Coś wyjątkowego znajdą tu dla siebie sympatycy muzycznych występów artystycznych. Śmiałkowie, będą mogli sprawdzić się w zawodach w dojeniu sztucznej krowy. Na najmłodszych czekać będą przejażdżki na kucyku i osiołkutrampolina i wirtualna podróż 3D. Będą też konkursy i specjalna strefa zabaw, w której dzieci będą mogły uczyć się bawiąc i bawić się ucząc. Na pewno nie zabraknie też pysznego, swojskiego jadła, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.  

 

PROGRAM |  O BILETACH I ZNIŻKACH  |  KUP BILET | ZAWODY W DOJENIU SZTUCZNEJ KROWY

;