Hotele

Szukasz noclegu w Lublinie? Skorzystaj z oferty rekomendowanych przez nas hoteli.

HOTEL ALTER

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. To wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o Gościach ceniących zarówno luksus, jak i kontakt z historią. Zabytkowy charakter XVI – wiecznej kamienicy w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą wyjątkowy klimat.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA

Czterogwiazdkowy IBB Grand Hotel Lublinianka usytuowany jest w samym sercu Lublina, 500 metrów od pięknej Starówki. Obiekt oferuje 72 pokoje i apartamenty, zaplecze spa z sauną i łaźnią turecką, centrum fitness, sale konferencyjne, bar Grand Cafe Lublinianka oraz restaurację BelEtage z tarasem.

HOTEL HAMPTON by HILTON

Witamy w Hotelu Hampton by Hilton Lublin, który znajduje się w samym sercu miasta, pełnego zabytków oraz miejsc związanych z historią, kulturą i rozrywką.

LUBLIN APARTAMENTY NUMER 6

Oferujemy Komfortowe oraz niedrogie Apartamenty i Studia zlokalizowane w zabytkowej XVI wiecznej kamienicy na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła OO. Dominikanów.

FOCUS HOTEL PREMIUM LUBLIN

Focus Hotel Premium Lublin to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt w standardzie Premium, który oferuje 77 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. 

IBIS STYLES LUBLIN STARE MIASTO

ibis Styles Lublin Stare Miasto to wyjątkowy hotel położony w centrum, nieopodal Starego Miasta z oryginalnym designem, którego przewodnim motywem są lubelskie legendy. 

HOTEL LUXOR & ATELIA

Poznaj nasz standard wypoczynku w Hotelu Luxor****

Zrelaksuj się w jednym z naszych wyjątkowych pokoi i zasmakuj w wysoko ocenianych śniadaniach.