Hotele

Szukasz noclegu w Lublinie? Skorzystaj z oferty rekomendowanych przez nas hoteli, a na hasło „Targi Lublin” uzyskasz atrakcyjne zniżki.

HOTEL ALTER

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. To wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o Gościach ceniących zarówno luksus, jak i kontakt z historią. Zabytkowy charakter XVI – wiecznej kamienicy w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą wyjątkowy klimat.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA

Czterogwiazdkowy IBB Grand Hotel Lublinianka usytuowany jest w samym sercu Lublina, 500 metrów od pięknej Starówki. Obiekt oferuje 72 pokoje i apartamenty, zaplecze spa z sauną i łaźnią turecką, centrum fitness, sale konferencyjne, bar Grand Cafe Lublinianka oraz restaurację BelEtage z tarasem.

HOTEL ILAN

W historycznym gmachu Jeszywas Chachmej Lublin, dawnej największej i najbardziej prestiżowej szkoły rabinicznej na świecie, mieści się Hotel Ilan****. Jest to miejsce, gdzie tradycja żydowska łączy się z nowoczesnością i najwyższym standardem.

HOTEL FORUM

Hotel Forum Fitness SPA&Wellness to nowoczesny, kameralny obiekt usytuowany w centrum Lublina, idealny dla osób ceniących komfort, spokój oraz wygodę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 30 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia oraz apartament. 

HOTEL HAMPTON by HILTON

Witamy w Hotelu Hampton by Hilton Lublin, który znajduje się w samym sercu miasta, pełnego zabytków oraz miejsc związanych z historią, kulturą i rozrywką.

HOTEL VICTORIA

Hotel Victoria to największy tego typu hotel na Lubelszczyźnie usytuowany w ścisłym Centrum Lublina.

HOTEL LOGOS

Logos to hotel zlokalizowany w centrum Lublina w okolicy miasteczka akademickiego. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa bliskość Starego Miasta, Centrum Spotkania Kultur, czy Centrum Konferencyjnego.

LUBLIN APARTAMENT

Lublin Apartament to firma rodzinna, która zajmuje się wynajmem apartamentów dla Gości odwiedzających stolicę Lubelszczyzny. Nasze apartamenty znajdują się w XIX-wiecznej zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Lublina – przy ulicy Świętoduskiej.

LUBLIN APARTAMENTY NUMER 6

Oferujemy Komfortowe oraz niedrogie Apartamenty i Studia zlokalizowane w zabytkowej XVI wiecznej kamienicy na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła OO. Dominikanów.

LUBHOTEL

Niepowtarzalny charakter, doskonała lokalizacja i wysoki komfort. Lubhotel to miejsce idealne na wypoczynek i przystosowane do wymagań nowoczesnego biznesu.

AGIT HOTEL CONGRESS & SPA

Agit Hotel Congress & Spa to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt o powierzchni 3500 m2, zapewniający szeroki wachlarz usług dla gości hotelowych, jak również mieszkańców samego Lublina.

FOCUS HOTEL PREMIUM LUBLIN

Focus Hotel Premium Lublin to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt w standardzie Premium, który oferuje 77 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. 

HOTEL RESTAURACJA BROWAR LWÓW

Hotel Restauracja Browar Lwów to kameralny obiekt z doskonałą lokalizacją w centrum Lublina. Czaruje klimatem i zapewnia doskonałe warunki zarówno do intensywnej pracy, jak i efektywnego wypoczynku.