Hotele

Szukasz noclegu w Lublinie? Skorzystaj z oferty rekomendowanych przez nas hoteli, a na hasło „Targi Lublin” uzyskasz atrakcyjne zniżki.

HOTEL ALTER

Pięciogwiazdkowy Hotel Alter położony jest w samym sercu Starego Miasta w Lublinie. To wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o Gościach ceniących zarówno luksus, jak i kontakt z historią. Zabytkowy charakter XVI – wiecznej kamienicy w połączeniu z nowoczesnym designem tworzą wyjątkowy klimat.

IBB GRAND HOTEL LUBLINIANKA

Czterogwiazdkowy IBB Grand Hotel Lublinianka usytuowany jest w samym sercu Lublina, 500 metrów od pięknej Starówki. Obiekt oferuje 72 pokoje i apartamenty, zaplecze spa z sauną i łaźnią turecką, centrum fitness, sale konferencyjne, bar Grand Cafe Lublinianka oraz restaurację BelEtage z tarasem.

HOTEL HAMPTON by HILTON

Witamy w Hotelu Hampton by Hilton Lublin, który znajduje się w samym sercu miasta, pełnego zabytków oraz miejsc związanych z historią, kulturą i rozrywką.

HOTEL VICTORIA

Hotel Victoria to największy tego typu hotel na Lubelszczyźnie usytuowany w ścisłym Centrum Lublina.

LUBLIN APARTAMENT

Lublin Apartament to firma rodzinna, która zajmuje się wynajmem apartamentów dla Gości odwiedzających stolicę Lubelszczyzny. Nasze apartamenty znajdują się w XIX-wiecznej zabytkowej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Lublina – przy ulicy Świętoduskiej.

LUBLIN APARTAMENTY NUMER 6

Oferujemy Komfortowe oraz niedrogie Apartamenty i Studia zlokalizowane w zabytkowej XVI wiecznej kamienicy na Starym Mieście w bezpośrednim sąsiedztwie Kościoła OO. Dominikanów.

LUBHOTEL

Niepowtarzalny charakter, doskonała lokalizacja i wysoki komfort. Lubhotel to miejsce idealne na wypoczynek i przystosowane do wymagań nowoczesnego biznesu.

AGIT HOTEL CONGRESS & SPA

Agit Hotel Congress & Spa to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt o powierzchni 3500 m2, zapewniający szeroki wachlarz usług dla gości hotelowych, jak również mieszkańców samego Lublina.

FOCUS HOTEL PREMIUM LUBLIN

Focus Hotel Premium Lublin to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt w standardzie Premium, który oferuje 77 przestronnych i komfortowo wyposażonych pokoi. 

HOTEL RESTAURACJA BROWAR LWÓW

Hotel Restauracja Browar Lwów to kameralny obiekt z doskonałą lokalizacją w centrum Lublina. Czaruje klimatem i zapewnia doskonałe warunki zarówno do intensywnej pracy, jak i efektywnego wypoczynku.

HOTELS LUBLIN

Hotels Lublin to komfortowy obiekt z długoletnią historią, położony w samym sercu miasta. Dzięki doskonałej lokalizacji w sąsiedztwie Zamku Lubelskiego i Starówki, Dworca PKS, a także uczelni, stanowi idealną bazę noclegową zarówno dla turystów indywidualnych, grup, jak i Gości biznesowych.

IBIS STYLES LUBLIN STARE MIASTO

ibis Styles Lublin Stare Miasto to wyjątkowy hotel położony w centrum, nieopodal Starego Miasta z oryginalnym designem, którego przewodnim motywem są lubelskie legendy. 

RINT

Do dyspozycji wymagających podróżnych oddajemy dziesięć lokalizacji na terenie Lublina. Są to komfortowo wyposażone mieszkania w standardzie hotelowym, które już od wejścia uśmiechają się zalotnie.

HOTEL LUXOR & ATELIA

Poznaj nasz standard wypoczynku w Hotelu Luxor****

Zrelaksuj się w jednym z naszych wyjątkowych pokoi i zasmakuj w wysoko ocenianych śniadaniach.