Dojazd na targi

Podziel się

Lublin to miasto z ponad 700-letnią tradycją, nazywane stolicą wschodniej Polski. To jedno z najszybciej rozwijających się miast w kraju i centrum granicznego regionu Unii Europejskiej. Od Warszawy dzieli nas zaledwie  200 km. Dzięki dogodnej lokalizacji Targi Lublin są miejscem wielu ważnych wydarzeń gospodarczych, biznesowym i artystycznych.

Lokalizacja

Targi Lublin S.A. usytuowane są przy ulicy Dworcowej 11, w pobliżu centrum miasta. Dzięki temu baza hotelowa i restauracyjna jest na wyciągnięcie ręki. Tuż obok Targów znajduje się Dworzec Główny PKP w Lublinie, z kolei od Starego Miasta i Dworca PKS dzieli nas zaledwie 3 kilometry. Do Portu Lotniczego Lublin można dojechać samochodem w 20 minut.  

Dojazd komunikacją miejską

Do Targów Lublin bez problemu można dojechać kilkoma autobusami niemal z każdej części miasta. Wejście dla pieszych możliwe jest z dwóch stron: od ulicy Dworcowej i od ulicy Piłsudskiego (bramka otwarta jest tylko w trakcie trwania wydarzeń).

Lista przystanków:

  • od al. Piłsudskiego -Przystanek Targi Lublin 01, Targi Lublin 02
  • od ul. Lubelskiego Lipca - Przystanek Targi Lublin 03, przystanek Targi Lublin 04
  • od ul. Plac Dworcowy - Przystanek Dworzec Gł. PKP 01, przystanek Dworzec Gł. PKP 02

Dojazd własnym środkiem transportu

Wjazd samochodem na teren Targów Lublin możliwy jest wyłącznie od ul. Dworcowej. W zależności od rodzaju eventu udostępniamy parking na terenie wewnętrznym lub zewnętrznym. Dla rowerzystów, tuż przy hali ustawione są stojaki, natomiast najbliższa stacja Roweru Miejskiego znajduje się przy Dworcu PKP.

Dojazd pociągiem

Dworzec Główny PKP znajduje się  w bezpośrednim sąsiedztwie Targów, dzięki czemu łatwo dojechać do nas niemal z każdego miejsca w Polsce. Aktualny rozkład jazdy pociągów znajdziesz tu: www.rozklad-pkp.pl

Połączenia lotnicze 

Port Lotniczy Lublin znajduje się 20 minut drogi samochodem od Targów Lublin i realizuje połączenia m.in. do Warszawy, Londynu, Oslo, Kolonii i Tel Awiwu.  Szczegółowy rozkład lotów znajduje się na www.airport.lublin.pl