Zarząd i dyrekcja

Członkowie Zarządu oraz dyrekcja to osoby o bogatym doświadczeniu, ugruntowanej merytorycznej wiedzy i rozległej, praktycznej znajomości branży. Wszyscy Członkowie Zarządu współpracują ze sobą od lat, co ułatwia efektywne kierowanie firmą na co dzień.

Robert Głowacki

PREZES ZARZĄDU

Absolwent Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i Politechniki Lubelskiej. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie na stanowiskach Dyrektora ds. Finansowych i Ekonomiczno-Handlowych oraz Dyrektora Marketingu w spółkach produkcyjnych, gdzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce i za granicą. Od 2015 roku zasiada w Zarządzie Targów Lublin S.A.

Piotr Oraczewski

VICE-PREZES ZARZĄDU

Absolwent Politechniki Lubelskiej. Od początku kariery zawodowej związany z marketingiem i sprzedażą. Pełnił funkcje Dyrektora Handlowego i Zarządzającego w spółkach handlowych i produkcyjnych oraz obiektach hotelowych. Od 2014 roku związany z branżą wystawienniczą. W latach 2014-2017 zasiadał w Zarządzie Expo Mazury S.A., gdzie, poza codzienną pracą, skupiał się na współpracy z samorządami i odpowiadał za Biuro Współpracy Zagranicznej.

Dyrekcja