Infrastruktura Targów Lublin idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, od szkoleń i konferencji, przez uroczyste gale i bankiety po kongresy i imprezy masowe. Dogodna lokalizacja w pobliżu centrum miasta, różnorodność obiektu, obszerny parking i profesjonalny zespół – to nasze główne atrybuty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

 

Zobacz jakie wydarzenie możemy dla Ciebie zorganizować:

 

Spotkania firmowe, Gale, Jubileusze

Chcesz zorganizować firmowy jubileusz albo spotkanie świąteczne? A może szukasz miejsca na imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Zgłoś się do nas! Nasz obiekt daje cały wachlarz możliwości – od kameralnych spotkań po huczne gale. Zaufało nam wiele firm z całego województwa, a niektóre z nich, ceniąc nasz profesjonalizm, korzystają z naszych usług regularnie.

 

 

Targi i Wystawy

Jeśli myślisz o zorganizowaniu branżowego spotkania o charakterze targowym to nie ma lepszego miejsca w tej części kraju niż Targi Lublin. Mamy 25-letnie doświadczenie, a targi to nasza specjalność. Do dyspozycji mamy dwie hale o powierzchni 2,8 tys. m.kw. i 7,2 tys. m.kw. oraz pokaźny teren zewnętrzny.

 

 

Kongresy i Konferencje

Branżowe konferencje od lat wpisują się w kalendarz Targów Lublin. Odbywają się u nas spotkania przedstawicieli różnych specjalizacji: od medycznych, przez przemysłowe po wojskowe. Dzięki różnorodnym parametrom obiektów jesteśmy w stanie zorganizować zarówno szkolenia dla kilkunastu osób, jak i kongresy dla kilku tysięcy uczestników.

 

 

Wydarzenia sportowe

Targi Lublin to nie tylko wystawy czy konferencje. Wielokrotnie w swojej historii nasz obiekt stawał się areną sportowych zmagań. Możemy w dowolny sposób dostosować powierzchnię pod wymagania poszczególnych dyscyplin sportowych. Organizowane były też Mistrzostwa Akrobatyki Powietrznej, Europejska Konwencja Żeglarska czy otwarte treningi znanych sportowców.

 

 

Koncerty i widowiska

Wielkość krytej powierzchni Targów Lublin daje możliwość organizacji koncertów i widowisk dla ponad 5 tys. osób. Uniwersalność obiektu pozwala na przygotowanie imponującego show, co niejednokrotnie udało nam się doświadczyć. Gościliśmy wiele zespołów muzycznych, grup kabaretowych czy teatralnych.

Zapoznaj się z naszą przestrzenią:

Do dyspozycji oddajemy dwie hale, sale konferencyjne i  antresolę o łącznej powierzchni ponad 12 tys. m.2, zewnętrzną przestrzeń wystawienniczą o powierzchni ok 5 tys. m.2, parking na 600 samochodów oraz sprzęt i wyposażenie niezbędne przy organizacji eventów. 

Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i sprawdź szczegóły. Pobierz również folder na telefon.

HALA A

To mniejsza z hal wystawienniczych o powierzchni 2800 m2 (wymiar:  40x70 m). Doskonale sprawdzi się przy organizacji wydarzeń od 550 do 2500 osób – targów, kongresów, imprez firmowych czy koncertów. Daje różne możliwości aranżacji i podziału przestrzeni.

HALA C

Większa hala wystawienniczych o powierzchni  7200 m2 (wymiar:  60x120 m). Oddana do użytku w 2012 roku. Pomieści od 1200 do 5000 osób. Idealnie sprawdzi się przy dużych eventach, koncertach, targach i bankietach. Daje różne możliwości aranżacji i podziału przestrzeni.

Sala konferencyjna B1

Profesjonalna, klimatyzowana sala konferencyjna B1 usytuowana jest na parterze pomiędzy halą A i halą C.  Pomieści do 150 osób w ustawieniu teatralnym. Doskonale sprawdzi się przy organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy kameralnych bankietów.

Sala konferencyjna B2

Profesjonalna, klimatyzowana sala konferencyjna  B2 o powierzchni 180 m2, usytuowana jest  na pierwszym piętrze (winda). Pomieści do 150 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość podziału sali ściankami działowymi na dwie mniejsze sale z osobnymi wejściami. Doskonale sprawdzi się przy organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy kameralnych bankietów.

Antresola C

Wielofunkcyjna antresola usytuowana jest na pierwszym piętrze (winda). Do dyspozycji jest aż 950 m2 klimatyzowanej powierzchni. W ustawieniu teatralnym pomieści 500 osób, w bankietowym do 450 osób. Często wykorzystywana jest do organizowania bankietów czy wystaw.

Wynajem sprzętu

Organizacja eventów, konferencji czy spotkań biznesowych wymaga odpowiedniego zaplecza technicznego, w tym przede wszystkim odpowiedniego sprzętu i wyposażenia. W naszej ofercie wynajmu sprzętu znajdują się: krzesła ISO, krzesła konferencyjne, stoły bankietowe, stoły koktajlowe, stoły prostokątne, fotele, pufy, słupki odgradzające. 

Teren zewnętrzny

W naszej ofercie znajduje się obszerny teren zewnętrzny przed i za halami o powierzchni ponad 5 tys. m2. Teren jest widoczny z ulicy Piłsudskiego i Lubelskiego Lipca, istnieje więc możliwość ekspozycji reklamowej. Sprawdzi się również przy organizacji wydarzeń sportowych lub pokazów.

Parking

Dysponujemy  dużym parkingiem na wewnętrznym na terenie Targów, jak i za ogrodzeniem. Pomieści on ponad 600 samochodów, więc nie ma obawy, że dla uczestników wydarzeń targowych zabraknie miejsc parkingowych. W pobliżu znajdują się duże obiekty sportowe: Arena Lublin, Aqua Lublin, Stadion Lekkoatletyczny.