Infrastruktura Targów Lublin idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju eventów, od szkoleń i konferencji, przez uroczyste gale i bankiety po kongresy i imprezy masowe. Dogodna lokalizacja w pobliżu centrum miasta, różnorodność obiektu, obszerny parking i profesjonalny zespół – to nasze główne atrybuty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom.

Zobacz jakie wydarzenie możemy dla Ciebie zorganizować:

Spotkania firmowe, Gale, Jubileusze

Chcesz zorganizować  firmowy jubileusz albo spotkanie świąteczne? A może szukasz miejsca na imprezę  integracyjną dla swoich pracowników? Zgłoś się do nas!  Nasz obiekt daje cały wachlarz możliwości – od kameralnych spotkań po huczne gale.  Zaufało nam wiele firm z całego województwa, a niektóre z nich, ceniąc nasz profesjonalizm,  korzystają z naszych usług regularnie.

Targi i Wystawy

Jeśli myślisz o zorganizowaniu branżowego spotkania o charakterze targowym to nie ma lepszego miejsca w tej części kraju niż Targi Lublin. Mamy 20-letnie doświadczenie, a targi to nasza specjalność. Do dyspozycji mamy dwie hale o powierzchni 2,8 tys. m.kw. i 7,2 tys. m.kw. oraz pokaźny teren zewnętrzny.

Kongresy i Konferencje

Branżowe konferencje od lat wpisują się w kalendarz Targów Lublin. Odbywają się u nas spotkania przedstawicieli różnych specjalizacji: od medycznych, przez przemysłowe po wojskowe.  Dzięki różnorodnym parametrom obiektów jesteśmy w stanie zorganizować zarówno szkolenia dla kilkunastu osób, jak i kongresy dla kilku tysięcy uczestników.

Wydarzenia sportowe

Targi Lublin to nie tylko wystawy czy konferencje. Wielokrotnie w swojej historii nasz obiekt stawał się areną sportowych zmagań. Możemy w dowolny sposób dostosować powierzchnię pod wymagania poszczególnych dyscyplin sportowych. Od kilku lat odbywają się u nas zawody jeździeckie (Cavaliada) oraz część Biegu Solidarności. Organizowane były też Mistrzostwa Akrobatyki Powietrznej, Europejska Konwencja Żonglerska czy otwarte treningi znanych sportowców.   

Koncerty i widowiska

Wielkość krytej powierzchni Targów Lublin daje możliwość organizacji koncertów i widowisk do 5 tys. osób. Uniwersalność obiektu pozwala na przygotowanie imponującego show, co niejednokrotnie udało nam się doświadczyć. Gościliśmy wiele zespołów muzycznych, grup kabaretowych czy teatralnych.

Referencje

Zaufało nam wiele firm z całego województwa, a niektóre z nich, ceniąc nasz profesjonalizm,  korzystają z naszych usług regularnie.