HOTEL CAMPANILE

Podziel się

Trzygwiazdkowy hotel Campanile Lublin usytuowany jest 1,4 km od Starego Miasta w Lublinie i oferuje klimatyzowane pokoje z łazienką z wanną lub prysznicem. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.HOTEL CAMPANILE LUBLIN
ul. Lubomelska 14-16
20-072 Lublin

e-mail:lublin@campanile.com
www.campanile.com/
tel. +48 81 531 84 00

Cennik

  • Pokój 1-osobowy ze śniadaniem – 180 zł
  • Pokój 2-osobowy ze śniadaniem – 210 zł 

Trzygwiazdkowy hotel Campanile Lublin usytuowany jest 1,4 km od Starego Miasta w Lublinie i oferuje klimatyzowane pokoje z łazienką z wanną lub prysznicem. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Pokoje w hotelu Campanile urządzone są w pastelowych kolorach i wyposażone zostały w drewniane meble. W każdym z nich do dyspozycji Gości są podstawowe udogodnienia, w tym biurko oraz telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Wszystkie pokoje są dźwiękoszczelne.

Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W ciągu dnia mieszcząca się w hotelu Campanile restauracja zaprasza na dania kuchni polskiej, francuskiej i międzynarodowej. W pokojach zapewniono ponadto tacę z kawą i herbatą.

Hotel Campanile Lublin położony jest zaledwie 1,3 km od Bramy Krakowskiej. Odległość od centrum handlowego Lublin Plaza wynosi 850 metrów, a od centrum handlowego Tarasy Zamkowe - 2,5 km.

Parom bardzo się podoba ta lokalizacja – za pobyt dla 2 osób oceniają ją na 8,5

Mówimy w Twoim języku!