HOTEL FORUM

Podziel się

Hotel Forum Fitness SPA&Wellness to nowoczesny, kameralny obiekt usytuowany w centrum Lublina, idealny dla osób ceniących komfort, spokój oraz wygodę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 30 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia oraz apartament. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby stwarzał idealne warunki do efektywnej pracy i sprzyjał wypoczynkowi.HOTEL FORUM
ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin

e-mail:recepcja@hotelforumlublin.pl
www.hotelforumlublin.pl
tel. +48 81 452 85 00 

Cennik

  • Pokój 1-osobowy STANDARD – 180 zł (poniedziałek-piątek) – 160 zł (piątek-poniedziałek)
  • Pokój 2-osobowy STANDARD – 270 zł (poniedziałek-piątek) – 230 zł (piątek-poniedziałek)

Hotel Forum Fitness SPA&Wellness to nowoczesny, kameralny obiekt usytuowany w centrum Lublina, idealny dla osób ceniących komfort, spokój oraz wygodę. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 30 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia oraz apartament. Każdy z nich został zaprojektowany tak, aby stwarzał idealne warunki do efektywnej pracy i sprzyjał wypoczynkowi. Na terenie hotelu znajduje się strefa Spa&Wellness oraz nowoczesny klub fitness. Goście hotelowi i osoby spoza hotelu mogą wypocząć w strefie relaksu i saun, spędzić aktywnie czas w siłowni lub zaznać ukojenia podczas zabiegów na ciało i relaksacyjnych masaży.

Hotel Forum Fitness SPA&Wellness oferuje wygodne, eleganckie i funkcjonalnie wyposażone pokoje o zróżnicowanym standardzie. Dzięki klasycznej elegancji oraz niepowtarzalnej atmosferze tworzy idealne warunki do pracy jak i wypoczynku.

Restauracja w Hotelu Forum Fitness SPA&Wellness to wyjątkowe i niepowtarzalne miejsce wypełnione znakomitymi smakami i aromatami. Goście hotelowi oraz mieszkańcy Lublina delektują się pysznymi i świeżymi daniami przyrządzonymi w sposób pozwalający na zachowanie najcenniejszych wartości odżywczych. W naszej kuchni wykorzystujemy innowacyjną metodę Sous Vide, która stosowana jest w najlepszych restauracjach na całym świecie. Potrawy przygotowane w ten sposób charakteryzuje niepowtarzalny smak i jakość. Dania zachwycają smakiem, teksturą i formą podania, za sprawą czego pobyt w restauracji to prawdziwa uczta dla zmysłów. Elegancko urządzone przeszklone wnętrze i oranżeria w połączeniu z nastrojową muzyką, sprawia że restauracja w Hotelu Forum jest idealnym miejscem celebrowania posiłków i odkrywania smaków kuchni europejskiej.

Goście hotelowi mają możliwość skorzystania z różnorodnych usług w strefie SPA&Wellness.

Strefa relaksu i saun – zapewni odprężenie i zredukuje napięcie nerwowe. Pozwoli zregenerować organizm, a także odzyskać siły witalne. (sauna sucha, sauna aromatyczna, wanny z hydromasażem oraz ściana tężniowo-solna) Będzie to przyjemny relaks połączony z właściwościami leczniczymi.

Słoneczna Łąka – światłoterapia – połączy ona relaks z komfortowym opalaniem, które jest przyjazne dla skóry i daje naturalny efekt opalenizny.

Kapsuła floatingowa – gwarantuje najgłębszy relaks i odpoczynek w której dzięki pełnemu odizolowaniu od bodźców zewnętrznych przeniesiecie się w klimaty Morza Martwego w stan pełnego rozluźnienia i wyciszenia. Jest to doskonała okazja do chwili refleksji i dotarcia do osobistych źródeł kreatywności.

Ujędrniająca kapsuła SPA z funkcją hydromasażu i masażu perełkowego, ujędrnia oraz nawilża ciało.

Masaże klasyczne oraz relaksacyjne

Zabiegi kosmetyczne ciała oraz twarzy

Profesjonalnie wyposażona siłownia z możliwością uczestniczenia w zajęciach grupowych fitness. Siłownia składa się ze „Strefy Cardio” oraz „Strefy Siłowej”. Goście hotelowi mają możliwość skorzystania również z treningu pod okiem trenera personalnego.