HOTEL ILAN

Podziel się

W historycznym gmachu Jeszywas Chachmej Lublin, dawnej największej i najbardziej prestiżowej szkoły rabinicznej na świecie, mieści się Hotel Ilan****. Jest to miejsce, gdzie tradycja żydowska łączy się z nowoczesnością i najwyższym standardem.

 


Hotel Ilan
ul. 
Lubartowska 85
20-123 Lublin

e-mail:recepcja@hotelilan.pl
www.hotelilan.pl
tel. +48 81 745 03 47,
      +48 81 478 50 60, 
      +48 81 478 50 63

 

W historycznym gmachu Jeszywas Chachmej Lublin, dawnej największej i najbardziej prestiżowej szkoły rabinicznej na świecie, mieści się Hotel Ilan****. Jest to miejsce, gdzie tradycja żydowska łączy się z nowoczesnością i najwyższym standardem. Doskonała lokalizacja w centrum Lublina, zaledwie 800 m od Starego Miasta, oraz 1 km od dworca autobusowego w Lublinie, 3 km od dworca kolejowego Lublin Południe oraz o 12 km od lotniska w Lublinie - goście mogą skorzystać z transferu na lotnisko. Taka dostępność komunikacyjna gwarantuje sprawne dotarcie i korzystanie z licznych atrakcji kulturalnych i turystycznych jakie proponuje nasze miasto.

Naszym gościom oferujemy 38 komfortowych pokoi oraz 2 apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w telewizory LCD, minibarek, zestaw do parzenia kawy i herbaty, osobisty sejf. Łazienki wyposażyliśmy w suszarki i lusterka kosmetyczne. Hotelowa restauracja The Olive, jest synergią kuchni staropolskiej i żydowskiej. Jest to miejsce, w którym nasi gości skosztują najlepszych dań przygotowywanych zgodnie z ponad 100-letnią recepturą, ale serwowanych w nowych aranżacjach. Śniadania serwowane są w formie bufetu. Goście mogą także wybrać się do baru na drinka.

Do dyspozycji gości jest również płatny monitorowany parking oraz bezpłatny dostęp do Wi-Fi na terenie całego hotelu.