HOTEL KORONA SPA & WELLNESS

Podziel się

Hotel Korona Spa & Wellness**** to jedyny czterogwiazdkowy hotel na przedmieściach Lublina z basenem i dostępem do Strefy Wodnej SPA wliczonym w cenę pobytu. Idealne miejsce dla Gości, którzy cenią relaks i spokój z dala od miejskiego zgiełku. Dogodna lokalizacja pozwala dotrzeć do Centrum i Starego Miasta w 15 minut. Zapraszamy :)

Hotel Korona Spa & Wellness****
Zemborzyce Tereszyńskie 97A
20-515 Lublin
tel. +48 81 503 20 02
email: rezerwacja@hotel-korona.com
www.hotel-korona.com

Cennik:
Pokój 1-osobowy - 219 zł
Pokój 2-osobowy - 289 zł
W cenie śniadanie, parking oraz dostęp do Strefy Wodnej SPA (basen, sauna, jacuzzi).

Hotel Korona Spa & Wellness**** to jedyny czterogwiazdkowy hotel na przedmieściach Lublina z basenem i dostępem do Strefy Wodnej SPA wliczonym w cenę pobytu.

Idealne miejsce dla Gości, którzy cenią relaks i spokój z dala od miejskiego zgiełku. Dogodna lokalizacja pozwala dotrzeć do Centrum i Starego Miasta w 15 minut.

Dobrze wyciszone, przestronne i komfortowo wyposażone pokoje z funkcjonalną łazienką pozwalają wygodnie odpocząć po pracy i podróży. Osobom podróżującym służbowo, poza wygodnym noclegiem, zapewniamy także miejsce do efektywnej pracy. Wyśmienite jedzenie w hotelowej restauracji oraz urozmaicone śniadania, a także pyszna kawa, również na wynos - pozwalają nabrać siły do działania.

Odprężenie po ciężkim dniu nasi Goście odnajdą w hotelowej Strefie Spa & Wellness z bogatą ofertą zabiegów dodatkowych. Wejście do do Strefy Wodnej wliczone jest w cenę każdego pobytu. Czeka tam kameralny basen, sauna oraz jacuzzi.

Nasi goście cenią sobie indywidualny charakter hotelu oraz kameralną atmosferę. Niebagatelny wpływ na ogólne zadowolenie z pobytu w naszym hotelu, ma pomocna, życzliwa i uśmiechnięta obsługa. Trzymamy się zasady: zawsze frontem do Klienta, szczerze i profesjonalnie.

Zapraszamy :)