RINT

Podziel się

 

ul. Lipowa 19/21
15-424 Białystok
rint.pl

kontakt@rint.pl

rezerwacje@rint.pl 

tel.: +48 515 493 370

 

Do dyspozycji wymagających podróżnych oddajemy dziesięć lokalizacji na terenie Lublina. Są to komfortowo wyposażone mieszkania w standardzie hotelowym, które już od wejścia uśmiechają się zalotnie

Lublin słynie z fantastycznej atmosfery, świetnych restauracji i gościnnych miejsc. Bardzo tu pasujemy. Jesteśmy RINT: ogólnopolska sieć apartamentów, dających więcej niż potrzeba, by odpocząć w podróży. Komfortowe mieszkania hotelowe RINT znajdują się wszędzie tam, gdzie potrzebują ich nasi klienci.

W Lublinie znajdziesz nas na Starym Mieście, w pobliżu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, oraz w Śródmieściu (pełna oferta znajduje się tutaj: www.rint.pl). Łatwy dojazd autem i swobodna komunikacja z Dworcem PKP oraz PKS powodują, że coraz częściej bywamy miejscem pierwszego wyboru – niezależnie czy podróżujesz służbowo, czy turystycznie. Jeżeli nie miałeś okazji stanąć w naszych gościnnych progach – to czas najwyższy!

Do dyspozycji wymagających podróżnych oddajemy dziesięć lokalizacji na terenie Lublina. Są to komfortowo wyposażone mieszkania w standardzie hotelowym, które od już wejścia uśmiechają się zalotnie. Atmosfera to oczywiście nie wszystko. Każdy z apartamentów posiada niezbędne sprzęty w kuchni, łazience, salonie i sypialni. Oprócz ręczników, kosmetyków, talerzy czy sztućców, nasz klient może wieczorem odetchnąć przed dużym ekranem TV, a kolejny dzień rozpocząć od pachnącej kawy.