Targi Lublin po godzinach

ATRAKCJE TURYSTYCZNE

W Lublinie znajdziemy wiele miejsc, które były świadkami jego 700 letniej tradycji. Przepiękne Stare Miasto, Zamek Lubelski czy Wieża Trynitarska to obowiązkowe punkty na historycznej mapie miasta. Sprawdźcie co jeszcze warto zwiedzić w Lublinie.

KULTURA I ROZRYWKA

Lublin to nie tylko miejsce pełne atrakcji turystycznych, ale również ważny ośrodek wydarzeń kulturalnych. Znajdziemy tu teatry, kina i ośrodki kulturowe z bogatym repertuarem. Nie brakuje tu również urokliwych galerii sztuki i ciekawych muzeów.  

SPORT I ZABAWA

W Lublinie znajdziemy liczne obiekty sportowe, które zarówno pozwolą nam zadbać o utrzymanie się w dobrej kondycji, jak i aktywnie spędzić czas po uczestnictwie w targach. Znajdziemy tu nie tylko standardowe siłownie czy baseny, ale również miejsca, w których aktywność fizyczna może przerodzić się w świetną zabawę. Wiele z miejsc znajduje się blisko Targów Lublin więc tym bardziej warto z nich skorzystać.

RELAKS

Jeśli nie znajdziemy dla siebie odpowiedniej formy rozrywki lub nie odpowiada nam oferowany repertuar kin czy teatrów, a nadal mamy dużo czasu wolnego, warto wybrać się na spacer po Lublinie. Możemy przejść się ulicami Krakowskiego Przedmieścia, obejrzeć multimedialny pokaz fontanny na Placu Litewskim lub pospacerować po Parku Saskim. Jeśli mamy więcej czasu warto pojechać nad Zalew Zemborzycki lub do Ogrodu Botanicznego UMCS.

WYDARZENIA CYKLICZNE

W Lublinie ma miejsce wiele wydarzeń kulturalnych, które każdego roku przyciągają tłumy zwiedzających. Podczas ich trwania mamy wiele okazji do poznania historii lokalnej kultury i folkloru, wzięcia udziału w różnorodnych warsztatach, czy posłuchania na żywo zarówno muzyki znanych artystów, jak i tych z kręgów alternatywnych. Najwięcej wydarzeń czeka nas w okresie letnim, jednak w pozostałych miesiącach również znajdziemy coś dla siebie.