Wynajem terenów targowych i sal konferencyjnych

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu poszczególnych obektów Targów Lublin. Do dyspozycji oddajemy dwie hale, sale konferencyjne i  antresolę o łącznej powierzchni ponad 12 tys. m.2,  zewnętrzną przestrzeń wystawienniczą o powierzchni ok 5 tys. m.2 oraz parking na 600 samochodów. 

Wybierz opcję, która najbardziej Ci odpowiada i sprawdź szczegóły.

HALA A

To mniejsza z hal wystawienniczych o powierzchni 2800 m2 (wymiar:  40x70 m).Doskonale sprawdzi się przy organizacji wydarzeń od 550 do 2500 osób – targów, kongresów, imprez firmowych czy koncertów. Daje różne możliwości aranżacji i podziału przestrzeni.

HALA C

Większa hala wystawienniczych o powierzchni  7200 m2 (wymiar:  60x120 m). Oddana do użytku w 2012 roku. Pomieści od 1200 do 5000 osób. Idealnie sprawdzi się przy dużych eventach, koncertach, targach i bankietach. Daje różne możliwości aranżacji i podziału przestrzeni.

Sala konferencyjna B1

Profesjonalna, klimatyzowana sala konferencyjna B1 usytuowana jest na parterze pomiędzy halą A i halą C.  Pomieści do 150 osób w ustawieniu teatralnym. Doskonale sprawdzi się przy organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy kameralnych bankietów.

Sala konferencyjna B2

Profesjonalna, klimatyzowana sala konferencyjna  B2 o powierzchni 180 m2, usytuowana jest  na pierwszym piętrze (winda). Pomieści do 150 osób w ustawieniu teatralnym. Istnieje możliwość podziału sali ściankami działowymi na dwie mniejsze sale z osobnymi wejściami. Doskonale sprawdzi się przy organizacji konferencji, szkoleń, spotkań biznesowych czy kameralnych bankietów.

Antresola C

Wielofunkcyjna antresola usytuowana jest na pierwszym piętrze (winda). Do dyspozycji jest aż 950 m2 klimatyzowanej powierzchni. W ustawieniu teatralnym pomieści 500 osób, w bankietowym do 450 osób. Często wykorzystywana jest do organizowania bankietów czy wystaw.

Teren zewnętrzny

W naszej ofercie znajduje się obszerny teren zewnętrzny przed i za halami o powierzchni ponad 5 tys. m2. Teren jest widoczny z ulicy Piłsudskiego i Lubelskiego Lipca, istnieje więc możliwość ekspozycji reklamowej. Sprawdzi się również przy organizacji wydarzeń sportowych lub pokazów.

Parkingi

Dysponujemy  dużym parkingiem na wewnętrznym na terenie Targów, jak i za ogrodzeniem. Pomieści on ponad 600 samochodów, więc nie ma obawy, że dla uczestników wydarzeń targowych zabraknie miejsc parkingowych. W pobliżu znajdują się duże obiekty sportowe: Arena Lublin, Aqua Lublin, Stadion Lekkoatletyczny.