WYPOSAŻENIE DODATKOWE

Proponujemy Państwu kompleksowe wyposażenie Waszego stoiska w meble, sprzęt AGD i inne akcesoria, dzięki którym będziecie mogli pokazać Wasze eksponaty i materiały reklamowe. Formularze zamówienia znajdziecie na stronie internetowej konkretnych targów, których jesteście wystawcami w zakładce „Dla Wystawców/Formularze zgłoszeniowe” – Formularz WD.

PRZYŁĄCZA ELEKTRYCZNE

Na każdym stoisku potrzebne jest podłączenie prądu. Wykonamy je we wskazanej przez Państwa lokalizacji i dostosujemy do Waszych potrzeb. Wykonujemy podłączenia standardowe 230V, także w wersji całodobowej, oraz podłączenia siłowe 400V. Formularze zamówienia znajdziecie na stronie internetowej targów, których jesteście wystawcami w zakładce „Dla Wystawców / Formularze zgłoszeniowe” – Formularz UT.

PRZYŁĄCZA WODNO-KANALIZACYJNE

Podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej są możliwe w większości lokalizacji w hali C i w niektórych lokalizacjach hali A. W związku z ograniczonymi możliwościami prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania przy wyborze lokalizacji. Możemy wykonać przyłącze wody z odpływem, punkt czerpalny wody lub tylko odpływ. Do instalacji można podłączyć zlewozmywaki, zmywarki lub maszyny. Formularze zamówienia znajdziecie na stronie targów, których jesteście wystawcami w zakładce „Dla Wystawców/Formularze zgłoszeniowe” – Formularz UT.

PODWIESZENIA ELEMENTÓW

Podwieszenie elementów znakomicie wyróżni Państwa stoisko. Dzięki nim będzie ono widoczne z każdego miejsca na hali. Możemy podwiesić na bocznych lub poprzecznych linkach banery reklamowe, lekkie konstrukcje lub świecące kostki. Możliwe jest również podwieszenie do konstrukcji stałej hali cięższych elementów typu kratownice z banerami reklamowymi czy oświetleniem.

SPRĘŻONE POWIETRZE

Możliwość podłączenia sprężonego powietrza zainteresuje szczególnie Wystawców, którzy chcą pokazać maszyny podczas pracy. Podłączenie jest możliwe w większości lokalizacji w hali C i nie jest możliwe w hali A. W związku z ograniczonymi możliwościami prosimy o zgłoszenie zapotrzebowania przy wyborze lokalizacji. Formularze zamówienia znajdziecie na stronie targów, których jesteście wystawcami w zakładce „Dla Wystawców/Formularze zgłoszeniowe” – Formularz UT.

USŁUGI MULTIMEDIALNE I TELEINFORMATYCZNE

W Centrum Targowo-Konferencyjnym Targów Lublin każdy Wystawca może bezpłatnie korzystać z sieci Wi-Fi. Hasło do sieci można otrzymać w Biurze Targów. Oferujemy również możliwość zamówienia stałego przyłącza do Internetu w standardzie Ethernet RJ45. Proponujemy Państwu również wynajem sprzętu multimedialnego – telewizorów, projektorów i ekranów.  Formularze zamówienia znajdziecie na stronie targów, których jesteście wystawcami w zakładce „Dla Wystawców/Formularze zgłoszeniowe” – Formularz UT i WD.

SPEDYCJA

Usługi spedycyjne obejmujące transport, załadunek i rozładunek eksponatów, przechowywanie opakowań czy obsługę celną możecie Państwo zamówić w firmach współpracujących z Targami Lublin

PMST TRANSMEBLE INTERNATIONAL SP. Z O.O.


Kontakt:


Viktoria Łukowska
viktoria@transmeble.com.pl
+48 730 181 503


Dominika Kubera

dominika@transmeble.com.pl
+48 504 461 044

www.transmeble.com.pl